V Klášterech Český Krumlov se to hemží uměním

[ title]
Stálé expozice, workshopy v řemeslných dílnách, divadla, koncerty, výstavy a mnoho dalšího nabízí již více než rok areál Klášterů Český Krumlov. Otevírá tak široký prostor pro poznání i zábavu pro celou rodinu.

Ilustrační foto

Bohatý kulturní program slibují Kláštery Český Krumlov v letních měsících. K vidění je jubilejní výstava Emmy Srncové "Emma 75" či fotografická výstava Jiřího Havlíka "Průvan krumlovských klášterů", po celé léto se navíc můžete každých čtrnáct dnů těšit na otevření mnoha řemeslných dílen, divadlo pro děti a malé hudební překvapení!

Ilustrační foto

Řemeslné soboty v létě každých čtrnáct dní. Od soboty 8. 7. se každých čtrnáct dní můžete těšit na otevření mnoha řemeslných dílen, divadlo pro děti i malé hudební překvapení! Přijďte se naučit dobovým dovednostem od hrnčíře, brašnáře, sedláře, knihaře, kováře, pekařky, valchařky či sklářky a vytvořte si vlastními silami řemeslný výrobek. V jednotlivých dílnách si též můžete zakoupit předměty, které vytvořili samotní řemeslníci. Program o řemeslných sobotách bude pro Vás a Vaše ratolesti navíc zpestřen divadelními představeními a těšit se můžete také na malé hudební překvapení!

Termíny řemeslných sobot v létě 2017: 22.7., 5.8., 19.8.

Podle webu města Český Krumlov

(lh,turistickelisty.cz,foto město ČK)