Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně zve na výstavu Klára a tři ilustrátoři

Výstava představí dětskou literaturu spisovatelky, lektorky a scénáristky Kláry Smolíkové. Autorka úzce spolupracuje s řadou ilustrátorů a dětem předává poučení o historii, nebo vědě a přírodě zábavnou formou. Ve výstavě budou její tvorbu reprezentovat ilustrace Luďka Bárty z knížky Vynálezce Alva, kterého můžete znát i jako Večerníček ČT, hádanky ze série knih Tajná dvojka A + B s ilustracemi Viktora Svobody a komiksy z knih ilustrovaných Honzou Smolíkem o tom, jak se staví město, nebo v čem spočívá kouzlo Husova domu.

K výstavě budou připravené autorské pracovní listy s řadou zajímavých úkolů. S ohledem na hygienická opatření (Covid 19) budou pracovní listy k dispozici na vyžádání na recepci. Prosíme vlastní tužky či pastelky s sebou!!! Bohužel tyto pomůcky nebudou ve výstavě volně k dispozici. Děkujeme za pochopení a omlouváme se vám za komplikace.

Turistickelisty.cz informovala Mgr. Michaela Brábníková, Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně


(lh,turistickelisty.cz,foto  Sládečkovo vlastivědné muzeum)

PF 2024

29.12.2023 11:15:15

Všem spolupracovníkům, čtenářům a dalším přátelům přeje v roce 2024 vše dobré, pevné zdraví a štěstí nebýt nikdy v nesprávnou dobu na nesprávném místě za redakci webu TuristickeListy.cz autor ...