Při vyhlašování výsledků soutěže TURISTPROPAG 2023 bylo připraveno předat 69 diplomů pro 19 kategorií a 10 zvláštních cen

Při vyhodnocení 8. ročníku soutěže TURISTPROPAG 2023, které se konalo na výstavišti v Lysé nad Labem ve čtvrtek 13. dubna 2023, bylo připraveno udělit 69 diplomů pro 19 kategorií včetně  deseti zvláštních cen. Ceny se předávaly  na galavečeru,  který byl plný inspirace a radosti.


TuristickeListy.cz byly na místě děje ...
Pořadatelé soutěže včetně hodnotící poroty po vyhlášení výsledků soutěže  poděkovali  všem, kteří se soutěže zúčastnili s tím, že jejich soutěžní materiály byly fantastické a ukázaly zápal pro cestovní ruch.

Prezentace vyhodnocených soutěžních předmětů, aplikací či potravin zde ...

  Jak říkám ...

"Bylo skvělé vidět, jak se naše soutěž dotkla mnoha lidí a inspiruje je k další tvorbě. Velké díky patří i všem, kteří nám poskytli podporu při organizaci galavečera. Bez této  pomoci bychom to nedokázali.  Samozřejmě, díky patří i těm, kteří sdílí  své ohlasy na sociálních sítích, webů  a dalších nosičů informací. Jsem rád, že se komentáře  sdílí a pozitivní reakce nás opravdu potěšily.
Těšíme se na další setkání," napsal účastníkům soutěže za tým soutěže TURISTPROPAG Pavel Hlaváč.
Výsledky všech 19 kategorií včetně obdržených bodů naleznete zde ...


(Petr Skála pro TuristickéListy.cz a SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

PF 2024

29.12.2023 11:15:15

Všem spolupracovníkům, čtenářům a dalším přátelům přeje v roce 2024 vše dobré, pevné zdraví a štěstí nebýt nikdy v nesprávnou dobu na nesprávném místě za redakci webu TuristickeListy.cz autor ...