Zatímco ne každý je rybářem a ani každý nemusí mít auto, zato zuby má každý. Na Pragodentu bylo plno

Na třídenním pražském veletrhu Pragodent pořádaném  uprostřed října 2023 na letňanském výstavišti bylo po všechny tři výstavní dny plno návštěvníků možná stejně  jako při podobných akcích, kdy se tu vystavují  automobily nebo rybářské potřeby.

  Jak říkám ...


"Je to tím, že zatímco ne každý je rybářem a ani každý nemusí mít auto, zato zuby ty má každý a lidí, kteří se jimi profesně zabývají, těch  jsou mraky," vysvětlil značný zájem  návštěvníků o veletrh Pragodent jeden z nich, který ostatně v Letňanech každý rok vidí skoro všechny veletrhy včetně toho jarního rybářského nebo listopadového autobusového.

Na své si na veletrhu Pragodent přišli i ti, kteří nejsou stomatology, ústními hygieniky ani zubními techniky a ani nic z toho všeho nestudují, jen mají ty své zuby, o které se starají nebo nestarají. I ti  se měli na co dívat. 
Nepřehlednutelná značka HERBADENT totiž otevřela na veletrhu Pragodent unikátní stánek, u kterého jste si mohli degustovat zubní pasty nebo ústní vody, či dokonce vyzkoušet nové zubní tablety, což se může hodit při vašem cestování nebo sportování, ale bylo zde možné i testovat a porovnávat zubní a mezizubní kartáčky.

U stánku s velkými písmeny  HERBADENT měli TEST CENTRUM i se zrcátky a umyvadly. Nový sortiment si mohl každý zájemce osobně vyzkoušet.

  Jak říkám ...


„Sám nemám rád kupování zajíce v pytli, proto jsme dali návštěvníkům šanci výrobek vyzkoušet a porovnat s ostatními, aby si na základě toho vybrali ten, který jim nejvíce vyhovuje. Reakce na naše produkty a jejich testování na veletrhu IDS v Německu, kde jsme také vystavovali,   byly skvělé a na základě zpětné vazby jsme se rozhodli stejný koncept představit i v Praze,“ vysvětlil  testovací centrum stomatolog Pavel Smažík, majitel společnosti HERBAI, pod kterou spadají kromě značky HERBADENT také výrobky Dr. Svatek a Herbaspa.

V prezentaci značky HERBADENT nechyběly ani  ekologické zubní tablety. Všechny dentální přípravky značky HERBADENT mají za sebou dlouhou historii, neboť vycházejí z osvědčeného receptu ze sedmi bylin, který vymyslel už před 60 lety doktor Karmazín.

  Jak říkám ...


„HERBADENT je jediný český výrobce kompletního sortimentu péče pro zdravá ústa a naše výrobky jsou čistě přírodní a hlavně účinné. Vycházejí z jedinečné a patentované receptury ze sedmi bylin. Účinnost proti potížím v dutině ústní ověřily už tři generace Čechů a potvrzují ji i stomatologičtí odborníci, zubaři a dentální hygienistky,“ dodal  Pavel Smažík.

K novému produktu přivedla firmu osobní zjištění, že mnoho lidí mezizubní kartáčky používají místo párátka a tím si je zbytečně ničí. HERBADENT proto vyvinul nové mezizubní kartáčky HERO. Ty mají z jedné strany flexibilní párátko, které mohou lidé využít tak, jak jsou běžně zvyklí, a z druhé strany najdou samotný kartáček v jedné ze tří velikostí.

Nejzajímavější inovací jsou však  Zubní tablety REMIN. Herbadentu se podařilo přírodní látky ze své nové zubní pasty REMIN transformovat do suchého stavu a tableta tak funguje jako dávka zubní pasty. Stačí ji rozkousat a vyčistit si zuby, tak jak je člověk zvyklý. Bonusem je nižší váha, méně plastového obalu, a tedy pozitivní dopad na životní prostředí. Tedy něco pro cestovatele, turisty nebo sportovce. Na veletrhu Pragodent jsme hledali i nějaké rady, jak si pořídit ochranu zubů. Ve stánku Komory zubních techniků jsme dostali radu, že  při ochraně zubů je vhodné se poradit se svým stomatologem a nechat si ochranu zubů udělat nejlépe u zubních  techniků, neboť ostatní různé především asijské výrobny, ve kterých chrániče zhotuvují lidé, kteří o stomatologii nic neví, vám sice vyrobí také zubní chránič, ale může vám při střetu s protihráčem místo ochrany způsobit velké zdravotní problémy.

(Petr Skála pro TuristickéListy.cz, foto: Petr Skála)

PF 2024

29.12.2023 11:15:15

Všem spolupracovníkům, čtenářům a dalším přátelům přeje v roce 2024 vše dobré, pevné zdraví a štěstí nebýt nikdy v nesprávnou dobu na nesprávném místě za redakci webu TuristickeListy.cz autor ...